דיונים מעניינים על ברית מילה, מוהלים ורופאים-מוהלים

ברית מילה אצל מוהל או ברית מילה אצל רופא-כירורג או אולי בכלל לוותר על ברית מילה? בדף זה תמצאו ריכוז של דיונים מעניינים סוערים ועתירי אמוציות מרחבי הרשת בנושאים הטעונים הללו; גולשות וגולשים מביעים את דעותיהם הענייניות והקדומות בעד ונגד ברית מילה, מוהלים, רופאים, לחץ חברתי, לחץ משפחתי, מסורת, יהדות ועוד

3 Responses to דיונים מעניינים על ברית מילה, מוהלים ורופאים-מוהלים

  1. מה שטוב לך לא בהכרח טוב לאחרים. אין להורים זכות לקבוע מראש אם הילד ירצה לעשות ברית או לא. זו החלטה של הילד כשהוא יהיה בוגר לעשות או לא. אל תשכח שלהוריד אעבר זה בלתי הפיך, לא מדובר פה בסתם חתיכת עור אלה על איבר נפרד בזכות עצמו אם תפקידים מאוד ברורים באנטומיה האנושית. זו בורות לחשוב שהטבע יצר איבר בלי שימוש וזו עוד יותר בורות לחשוב שהדת היהודית לא ידעה שלאיבר זה יש תפקיד חשוב במיניותו של הגבר וזו אכן הסיבה לפגוע באיבר זה. כדי להחליש את המיניות ולעודד את הגבר לעסוק רק בתורה!

  2. להלן רשימת מקצת ממדינות העולם החשוכות בהן נימולה רוב אוכלוסיית הזכרים: אוזבקיסטן, אזרבייג'אן, איחוד האמירויות, אינדונזיה, איראן, אלג'יריה, אפגניסטן, אריתריאה, אתיופיה, בחריין, בנגלדש, בנין, ג'יבוטי, גאנה, גבון, גינאה, גמביה, דרום אפריקה, דרום קוריאה, הרפובליקה של קונגו, ונואטו, טג'יקיסטן, טוגו, טונגה, טוניסיה, טורקיה, טורקמניסטן, ישראל, כווית, לבנון, לוב, מאוריטניה, מאלי, מדגסקר, מלזיה, מצרים, מרוקו, ניגריה, ניז'ר, סודאן, סומליה, סוריה, סיירה לאון, סמואה, עיראק, ערב הסעודית, פיליפינים, פקיסטן, צ'אד, קומורו, קזחסטן, קטאר, קמרון, קניה ותימן. ברוב המדינות הללו מבוצעת המילה מטעמי דת. הרשימה מוכיחה כי מדובר בעיקר במדינות ערביות-מוסלמיות, מהמזרח התיכון,מהיבשת השחורה ומהעולם השלישי. השתלבנו יפה במזרח התיכון בקרב הפרימיטיבים, כרותי הערלה,שבמקום להנות מהערלה ופלאותיה מעדיפים להלחם זה בזה כמו חיות טרף. הרשימה מדברת בעד עצמה. המילה אינה כלל מאפיין של היהדות. היא מאפיין של ציבור פרימיטיבי, ברברי ונבער, שטובח את עטרת פין ילדיו באכזריות נוראית, בלי שום הצדקה רפואית, על-פי כל המחקרים המדעיים. בחלק מהמדינות הפרימיטיביות הנ"ל כורתים אף את דגדגן הילדות (=ברית מילה לנשים). אותה אכזריות פגאנית ואותה מטרה- דיכוי התשוקה המינית
    אין לנו שום צורך לחזור על מעשהו ההזוי של איזה עיראקי אגדי בן 99, אברהם, שחתך לעצמו את איבר המין בגיל 90 וגם כמעט שחט את בנו יצחק. ברית מילה הוא מנהג אלילי חשוך ואכזרי של שושלת המלכים במצרים שהיהודים אימצו. חיתוך איבר המין אינו מתאים לאדם שפוי ומוסרי. זוהי אשליה פסיכופטית לחשוב שזה רצון הקב"ה. כתוב בפירוש במקרא: "ומלתם את עורלת לבבכם"….. וכן: "כי חסד חפצתי ולא זבח". כשם שלא מבצעים עונש של "עין תחת עין". ממשיכים לשקר אותנו בשם המסורת וההלכה. אלוהים יצר את הגבר עם העורלה המופלאה, לא על מנת שנכרות אותה באכזריות,בברבריות מבלי לקבל את הסכמתו של המנותח..
    כיום יש אלפי ילדים יהודים לא נימולים בארץ וכולם בריאים ושמחים. כל שנה עוד ועוד הורים מוותרים על המנהג הפגאני והברברי הזה שהופך את הגבר למסורס חלקית.

  3. מסכימה עם כל מילה! עשיתי טעות עם בני הראשון – לא עוד!!!!!!!!!!!!!!!!
    דיי לדת המסרסת הזאת- הרסה לי את החיים!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

Spam protection by WP Captcha-Free